Вітаємо тебе у світі Китайської мови!
Давай ми допоможемо тобі обрати зручний рівень та формат
Вітаємо тебе у світі Китайської мови!
Давай ми допоможемо тобі обрати зручний
рівень та формат
Почався літній семестр 2024!

Китайська мова у Києві

Пн та Ср 19:00 (А1)

Звичайна група до 8 студентів
1650 грн/міс
Заняття триває 80 хвилин

Китайська мова онлайн

Сб та Нд 10:00 (А1)

Звичайна група до 8 студентів
1650 грн/міс
Заняття триває 80 хвилин
Не знаєш, який в тебе рівень з китайської мови?

Що я буду знати після вивчення 1 рівня (HSK1/A1)

1 рівень - це 1-й крок у вивченні китайської мови.
Чого ти зможеш тут навчитися?
 • По-перше...

  Ти зможеш розуміти та використовувати елементарні фрази та вирази, а саме : вітатися, представлятися, ставити прості питання про себе та інших (так-так, вже через декілька занять ти зможеш сказати, як тебе звати, скільки тобі років, звідки ти або де ти живеш тощо).
  Хіба не круто?
 • По-друге...

  Ти засвоїш базовий словниковий запас, а на HSK 1 це близько найуживаніших 150 слів. Це слова на тему сім'я, їжа, час, числа і т.д.
  (База— наше все)
 • По-третє...

  Ти будеш знати основну потрібну граматику, а це: базовий порядок слів у реченні, використання прийменників та часток, усі часи (так-так, китайська≠англійська, ніяких тобі неправильних дієслів)
 • По-четверте...

  Ти вже почнеш розуміти
  на слух і зорово найпростіші речення.
 • По-п'яте...

  Ти навчишся читати: так, це не англійська чи інша європейська мова,
  але і це цілком реально.
 • Наостанок...

  Ти зможеш писати ці «каракулі»: так, палички/рисочки/точки, але вже з перших уроків ти зможеш написати свої перші ієрогліфи і побачиш, що ці «каракулі»— це трошки більше і глибше. Да і хіба це не гарно?

Що я буду знати після вивчення 2 рівня (HSK2/A2)

2 рівень - Що ж тебе тут буде чекати, давай дізнаємось!
 • По-перше...

  Ти зможеш використовувати більш різноманітний словниковий запас, а це близько 300 слів (зі 150 словами з HSK 1).
  Твій словниковий запас буде охоплювати більше тем, а саме повсякденні ситуації, роботу, навчання, хобі та подорожі.
 • По-друге...

  Ти зможеш розуміти і складати прості речення та діалоги: хіба не круто вміти поступово виражати свої думки за допомогою найпростіших речень?
 • По-третє...

  У твоєму арсеналі буде більше граматичних конструкцій, а саме: порівняння, модальні дієслова, а також зможеш більш детально зрозуміти часи в китайській мові. Так, звучить трохи моторошно, але повір, насправді нічого важкого нема, ти зможеш 100%
 • Найголовніше!

  Ти зможеш розуміти прості діалоги та тексти на знайомі теми, включаючи короткі оповідання та описи подій, а також сприймати на слух більш складні питання та відповіді. Так-так, і це не так важко, як може здатися.
 • Наостанок...

  І хоча HSK 2 включає в себе 300 основних ієрогліфів, знати ти будеш точно більше, бо наші вчителі ніколи не обмежуються 1 підручником, але усе це буде повʼязано із темами вище.
  Загалом, пройшовши HSK 2, ти зможеш оволодіти тим мінімумом, що дозволить тобі без страху спілкуватися на прості та знайомі теми.

Що я буду знати після вивчення 3 рівня (HSK3/В1)

HSK 3… Що це? Це середній? Чи це щось нижче?
Давай розберемось разом!
 • По-перше...

  У твоєму арсеналі ще більш розширений словниковий запас, а саме близько 600 слів (включаючи слова з HSK 1 та 2). Цей словниковий запас дозволяє обговорювати ширше коло тем, а саме здоров'я, спорт, освіту, культуру та своє повсякденне життя. Звучить непогано, чи не так?
 • По-друге...

  Ти зможеш складати і розуміти складніші речення та тексти: ти вже не новачок і зможеш розуміти та будувати складні фрази, складати більш розгорнуті тексти та діалоги, краще описувати події та ситуації, більш детально ділитися своїми думками та почуттями.
 • По-третє...

  Застосовувати більш складні граматичні структури: а це використання прислівників частоти та тривалості, складних речень, умовних речень, а також пасивних конструкцій.
  Твої навички аудіювання та читання апгрейднуться: тобі буде під силу розуміти довші та складніші тексти та діалоги, а це означає, що тобі буде сприймати на слух розмови на повсякденні теми, нескладні новини, розповіді та пояснення на знайомі та трохи менш знайомі теми.
 • По-четверте...

  Так, ієрогліфів більше, але тобі буде неважко писати невеличкі твори на різні теми.
 • Найголовніше!

  Тобі буде легше більш впевнено та вільно спілкуватися китайською мовою у різних ситуаціях, а саме під час громадських заходів, роботи, навчання та подорожей. Якщо захочеш поїхати до Китаю, саме воно, або не розгубитися.
 • Наостанок...

  Нема піньїню так, звучить дуже лякаюче, але повір, ти будеш дуже круто виглядати, коли зможеш прочитати текст/речення без піньїню, так ще й зрозуміти Не бійся! У тебе все точно вийде!
  加油!


Що я буду знати після вивчення 4 рівня (HSK4/В2)

HSK 4 рівня є просунутим етапом, який значно покращує ваші навички спілкування китайською мовою.
Після завершення вивчення HSK 4 ти зможеш:
 • По-перше...

  Використовувати більш розширений словниковий запас, а це близько 1200 слів
  (включаючи слова з HSK 1,
  2 та 3).
  Цей словниковий запас дозволить тобі більш вільно обговорювати теми, пов'язані з роботою, навчанням, відпочинком, соціальними відносинами та поточними подіями.
 • По-друге...

  Складати та розуміти складні речення та тексти: тепер для тебе не буде проблемою розуміти та будувати складні та розгорнуті фрази, складати складні тексти та діалоги, висловлювати свої думки та ідеї з приводу різних тем, аргументувати та обговорювати Застосовувати складні граматичні структури, а точніше: складні умовні речення, складні порівняльні конструкції тощо.
 • По-третє...

  Розвинути навички аудіювання та читання: тепер розуміння довгих та складних тексти та діалогів, що включають різноманітні теми та ситуації, не буде проблемою .
  Тобі буде не складно сприймати на слух новини, лекції, обговорення та інтерв'ю на знайомі та менш знайомі теми. Так-так, тепер китайські дорами буде менш складно розуміти.
 • Найголовніше!

  Тепер ти зможеш читати та писати складні та довгі тексти, включаючи статті, есе, листи, звіти та описи. Хіба не кул?
  Ти будеш здатен/тна вільно та впевнено спілкуватися китайською мовою у різних ситуаціях, включаючи професійні, навчальні та соціальні взаємодії,
  а також зможеш брати участь в обговореннях, висловлювати та обґрунтовувати свою думку, а також зможеш спробувати себе у простих переговорах.
 • Наостанок...

  Вивчиш більше сленгу/найвживаніші слова, які допоможуть тобі легше робити покупки на китайських маркетплейсах (Taobao, Pingduoduo, 1688). Хіба не круто сидіти і читати відгуки без перекладача?
  У будь-якому випадку ти точно зможеш і в тебе все точно вийде! 加油啊!


Made on
Tilda