Про школу азійських мов Asianish School

Ми - школа китайської, корейської та японської мов.
Наші виладачі - професіонали своєї справи.
З нами ти легко вивчиш будь-яку мову!

Вже за перший семестр ти отримаєш
чудові результати у навчанні.

Наша школа та наші учні - одна велика родина!


Як була заснована школа азійських мов Asianish?
Це був довгий шлях, який перетворив маленькі курси у велику родину поціновувачів азійської культури...
У далекому 2018 році у засновниці Анастасії Кучреської з'явилася одна чудова ідея. Спочатку це були звичайні курси з китайської мови, але викладач був не абиякаий - носій мови!
Стрімкого розвитку та впливу спочатку не було, адже ніїто не розумів "як це вивчати мову з носієм?Чи не заскладно для мене?". Проте поступовий розвиток сторінки в Інстаграм та розповіді у публікаціях про китайську мову дав свої результати.
Так у кінці вересня 2018 року стартувала перша група з китайської мови аж на 12 студентів! Тоді це не було звичне приміщення школи, яке ви бачите сьогодні. Заняття проводилися у звичайній школі середньої освіти у центрі Києва.

Згодом, у жовтні 2018 року народилася перша група з корейської мови - викладач також носій мови, який працює з нами й зараз (проте через війну тільки онлайн).
Такий поступовий розвиток тривав цілий рік. Всього кілька груп, проте яка відданість студентів!
Вже влітку 2019 стартували курси з новим вчителем корейської мови, також носієм, але вже у новому приміщенні. Це був короткий літній курс для новачків у світі корейської мови.

А далі школа вже отримала своє спражнє і'мя, яке підтверджує своєю якістю дотепер - Asianish School.
Були часи скрутні: коронавірус кілька разів, війна, конкуренти, що безсоромно крадуть ідеї та вже написане у соцмережах...але не дивлячись на будь-які перешкоди, школа продовжує своє процвітання та створює нові й нові можливості для усіх наших студентів та просто обожнювачів Азії (які ще поки не навчаються разом з нами).

Дякуємо тобі за довіру та любов до нашої школи Asianish!
Made on
Tilda